Na internetu - Jak vydělat peníze na internetu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
Jak si snadno přivydělat

Placené ankety- peníze na internetu

Registrujte se ke službě placených dotazníků a získávejte dotazníky s těmi nejlepšími odměnami, a to pomocí jednoduchého formuláře. Je to rychlé, snadné a 100 % zdarma. Pravidelně vám do e-mailové schránky budou chodit dotazníky, které ve svém volném čase na internetu vyplníte. Čím více jich vyplníte, tím více odměn můžete získat. Za každý vyplněný dotazník máte nárok na peníze, kupóny a jiné. Dokonce budete možná testovat nové výrobky různých značek, které si pak můžete ponechat.


eRmail
eRmail začněte vydělávat tisíce tím, co jste dodnes dělali zadarmo.
Co kdybyste za každou reklamu, kterou jste přečetli nebo viděli, dostali zaplaceno?
Projekt eRmail je založený právě na tom, že Vám za čtení reklam platí. Tak proč nezačít vydělávat tisíce tím, co jste až dodnes dělali zadarmo?


Jen za registraci dostanete 100Kč
Za každé přečtení eRmailu dostanete až 5kč
Doporučením vaších známých zvýšite své zisky až o 200%
Získáte přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu a dostanete za to zaplaceno
Budete moci vyplňovat jednoduché dotazníčky, za které budete zaplaceni až 100kč/dotazník


SANEP
(Středisko analýz a empirických průzkumů) je prvním on-line výzkumným  internetovým střediskem veřejného mínění v ČR. Jedná se o naprosto unikátní a jedinečné získávání zásadních informací od  více jak 200 tisíc registrovaných uživatelů, kteří se podílejí na jednotlivých průzkumech, a kteří jsou přesně rozklíčováni do věkových, sociálních a zájmových skupin. Profesionální analytické zázemí společnosti SANEP je pak schopné pro klienta během několika hodin dešifrovat názor skupiny respondentů na aktuální problémy a dotazy.

Každý zaregistrovaný účastník projektu SANEP má možnost získat odměnu v závislosti na jeho aktivním přístupu. Za hlasování v průzkumech a anketách získává každý účastník body.

Při registraci zadejte prosím do kolonky jak jste se o nás dozvěděli tento
kód 242176 děkuji!


Cenné názory

Cenné názory jsou součástí největší internetové dotazníkové společnosti, Research Now, založené v roce 1999.
Každoročně oceňuj
í milióny lidí​, za to, že se s nimi podělí o svůj názor.
Cílem je nabízet členům snadný a zábavný způsob, jak získat skvělé odměny. Přidejte se k nim ještě dnes a začněte získávat odměny!
Za každý vyplněný dotazník získáte kredit. Jakmile shromáždíte 250 bodů, můžete svůj kredit vyměnit za dárkový poukaz dle svého výběru.
Za vaše názory— vám na oplátku d
ají kredit na dárkové poukazy. Je to vskutku jednoduché.


PROSEBE
PROSEBE jste Vy - tedy více než 30.000 registrovaných členů panelu. Prostřednictvím panelu se můžete jako první dozvědět o nových výrobcích a službách a ovlivnit to, jak budou vypadat. Váš hlas pomůže změnit svět kolem nás! Registrujte se na PROSEBE.cz a získávejte peníze za Vaše názory. Po dosažení určité částky Vám peníze pošleme přímo na účet. Vaše odpovědi na všechny otázky na PROSEBE zůstanou naprosto anonymní. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Klikněte si pro pozvánku na PROSEBE.cz. Udělejte to PROSEBE!
Účast v našem panelu je finančně odměňována. Výše jednotlivých odměn závisí na délce a náročnosti dotazníku - obvykle okolo 10 - 30 Kč. Vydělané peníze si můžete nechat zaslat na svůj účet po dovršení částky 150 Kč.
Nastřádané peníze nebo jejich část můžete také věnovat jedné z vybraných charitativních organizací.trnd
trnd je největší komunitou v Evropě, zabývající se participativním marketingem. Od roku 2005 pracují na reformě marketingu ve světově největších společnostech a značkách.
Jako registrovaný člen trnd se můžeš účastnit jakéhokoliv projektu. Ty rozhoduješ o tom, kterého projektu se chceš zúčastnit. A to velice jednoduše, bezplatně a zábavně. Takhle probíhá projekt trnd:

1. Spuštění projektu
Když najdeme nový zajímavý produkt nebo službu, spustíme trnd projekt. Ze všech registrovaných členů trnd vybereme ty, které lze do projektu zapojit. Ti pak dostanou přihlašovací lístek.

2. Rozhodni se, zda se chceš účastnit
Když dostaneš přihlašovací lístek, je dobré si nejprve v klidu přečíst informace o daném projektu. Poté se můžeš rozhodnout, zda Tě projekt zajímá, nebo nikoliv. Účastni se jen pokud se Ti projekt skutečně líbí. Když máš spadeno na mobily, pak se účastni projektu na mobily, pokud dáváš přednost knihám, pak se rozhodni pro testování nových knih. Rozhodnutí je jen na Tobě!

3. Dostaneš balíček
Pokud ses rozhodl/a, pak ti pošleme nástroje nezbytné k projektu: V balíčku Ti pošleme produkt (např. mobil, knížku, hudební CD, apod.), informační materiály a přesný popis projektu.

4. Tvoje role
Úkol je velice jednoduchý: Vyzkoušej výrobek v každodenním životě. Když se Ti produkt líbí (a jen tehdy), vyprávěj o něm tolika lidem, kolika to jen bude možné a pomoz tak k jeho popularitě (ústní doporučení). Uvidíš, že se úkol splní takřka sám a že je zábavné vyprávět jiným o zajímavých novinkách. Představ si, že se objevíš někde s mobilem, který ještě ani není k dostání. Tví kamarádi budou jen žasnout a sami od sebe Tě zavalí otázkami.

5. Upřímný názor je důležitý
Co nás vždy zajímá: Tvůj upřímný názor a názor Tvých přátel a známých. Opravdu je produkt tak dobrý, jak si myslíme? Lze na něm ještě něco vylepšit? Co na to Tví kamarádi? Pošli nám svůj komentář i zkušenosti Tvých přátel! K tomu můžeš psát zprávy, zveřejňovat komentáře k různým blogům, můžeš se účastnit anket a průzkumů.

6. Výhody pro Tebe
S Tvou pomocí bude produkt známější. Na oplátku můžeš jako člen projektu očekávat, že mezi prvními dostaneš exkluzivní výrobky, které mnohokrát ještě nejsou k dostání v prodejnách. Podělíme se s Tebou o interní informace o známých i méně známých značkách, budeš mít možnost ovlivnit vývoj jednotlivých produktů. Kromě toho dokážeme často vytvořit přímý kontakt mezi Tebou a marketingovým oddělením fungujícím v zákulisí. V neposlední řadě můžeš v některých projektech získat exkluzivní zboží. Ale nejdůležitější je – a to potvrdil i náš dosavadní průzkum – že to vše je velice zábavné!


Webvýzkum.cz
Webvýzkum je pro všechny, kterým není lhostejná práce na webových stránkách. S Webvýzkumem vyjádříte názor, jak se Vám s určitými stránkami pracuje, co je kde třeba zpřehlednit, upravit a nastavit.
Zapojte se do výzkumu webových stránek a získejte finanční i věcné odměny. Řekněte nám, co si myslíte.

Zkoušení webu
Přirozená práce s webovou stránkou
Nejsou nutné žádné dovednosti ani znalosti
Jedno sezení trvá cca 1 hodinu
Ukázka zkoušení webu

Odměna od 500,- Kč za jedno sezení

Dotazníky
Jednoduché otázky na Vámi oblíbené téma
Pro kvantitativní výzkumy

Získáte body i finanční odměnuČeský národní panel
Zaregistrujte se do komunity Český národní panel a získáte tím možnost účastnit se průzkumů veřejného mínění! Budete hodnotit nejrůznější produkty a služby, testovat reklamní koncepty a vyjadřovat své názory k aktuálním společenským a politickým tématům.
Za každý kompletně vyplněný výzkum dostane člen/ka Českého národního panelu určitý počet bodů – oplatek. Přidělovaný počet oplatek je stanoven na základě délky a náročnosti dotazníku a je uveden v e-mailové pozvánce k výzkumu. Oplatky jsou připsány na oplatkový účet obvykle ihned po skončení výzkumu. Za takto nasbírané oplatky si poté můžete objednat příslušnou odměnu z katalogu nebo vyměnit oplatky za hotovost a nechat si ji poslat na bankovní účet.MOBROG
Na stránkách MOBROG® můžeš aktivně spolupracovat na průzkumu trhu, vyjádřit své mínění a účastí v anketách si vydělat peníze.
Za účast v anketách obdržíš mezi 12 a 75 Kč za krátkou anketu.


 
 
 
 
Máte i jiné zkušenosti? Podělte se s námi.
1 komentář

lukas
2017-03-09 03:33:34
Ahoj, ozvi se pisu ohledne rad pro tebe a spoluprace.
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky